>> Trójmiasto

Szorowarki Trójmiasto

Naszymi klientami - odbiorcami profesjonalnych szorowarek (automatów szorująco-zbierających) - są podmioty gospodarcze z Trójmiasta.

Trójmiasto jest ośrodkiem metropolitalnym, obejmującym trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Stanowi obszar aglomeracji gdańskiej zwanej także trójmiejską. Położone jest w północnej Polsce, nad Zatoką Gdańską i zajmuje powierzchnię 414,38 km2. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, który jest także siedzibą władz województwa pomorskiego. Według danych z 30 września 2014 roku Trójmiasto miało 747,8 tys. mieszkańców.

Od Gdyni do Pruszcza Gdańskiego w kierunku północ-południe przebiega Obwodnica Trójmiasta, której długość wynosi 38,6 km - jest ona częścią drogi krajowej nr 6. Na południu Trójmiasta znajduje się wybudowana w 2012 roku Południowa obwodnica Gdańska - ekspresowa droga krajowa S7. Trójmiasto posiada międzynarodowy Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy - jest on położony w gdańskiej dzielnicy Matarnia (pierwotna nazywa tego portu to Gdańsk Rębiechowo) - znajduje się on zarówno w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska (10 km), Sopotu (10 km), jak i nieopodal Gdyni (23 km).

Trójmiasto jest położone w północnej Polsce, nad Zatoką Gdańską, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej, w województwie pomorskim. Położone jest na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim, otoczone częściowo przez wzgórza Pradoliny Kaszubskiej. W jego granicach znajduje się znaczna część Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, obejmująca w większości tereny leśne o urozmaiconej rzeźbie krajobrazu.

Trójmiasto zajmuje czwarte miejsce w Polsce pod względem rozmiaru rynku biurowego - zaraz za Warszawą, Krakowem i Wrocławiem.

Trójmiasto posiada bardzo duży potencjał kapitału ludzkiego. Na jego terenie mieszka obecnie 900 tys. ludzi, natomiast w obszarze metropolitalnym (z włączeniem mniejszych miejscowości: Reda, Wejherowo, Rumia, Pruszcz Gdański) mieszka prawie 1,2 miliona mieszkańców.Szorowarki Trójmiasto: Gdynia, Gdańsk, Sopot